نمایش 1–24 از 152 نتیجه

درباره سنگ آمیتیست یا آمتیست

سنگ آمیتیست (Amethyst) سنگی است که  به رنگ های بنفش روشن، خاکستری، سیاه و … یافت میشود، که قیمت سنگ آمیتیست اصل به طبع گرانبها بودن این سنگ و نوع تراشکاری آن بسیار بستگی دارد. انتخاب و خرید انواع مدل های انگشتر نقره با سنگ آمیتیست برای آقایان و خانم ها هدیه ای بسیار مناسب خواهد بود.

سنگ آمیتیست

برخی از خواص آمیتیست اصل

از خواص آمیتیست می توان به تشدید احساسات و عواطف، تقویت روابط همچنین تبدیل انرژی منفی به مثبت اشاره نمود. همچنین از دیگر خواص سنگ آمتیست می توان به کاهش دردهای عضلانی، تقویت قدرت تصمیم گیری، تقویت اراده، سلامتی پوست و مو نیز اشاره برد. گفته شده است استفاده از انگشتر آمتیست نیز موجب شادی در شخصی که استفاده می کند، میگردد.

خرید آمتیست اصل و نحوه تشخیص اصالت و قیمت آن

تشخیص اصل بودن گوهر آمیتیست کار هر کسی نیست و قطعا نیاز به نظر کارشناسی در این زمینه دارد اما میتوان گفت هر چه قدر جواهر آمیتیست رگه های سفید کمتری داشته باشد با کیفیت تر خواهد بود و قیمت خرید بیشتری خواهد داشت.

قیمت سنگ آمیتیست در فروشگاه جواهرمال بسیار منصفانه است و لازم به ذکر است فروشگاه جواهرمال سعی خود را بر این داشته است تا با همکاری مستقیم تراشکاران قیمت این گوهر خوش رنگ و زیبا را تا حدودی کمتر کند.