تماس با ما

Contact Us

با استفاده از شماره تماس های موجود و یا راه های ارتباطی دیگر ما می توانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و یا سایر درخواست های خود را جهت رسیدگی برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اولین فرصت بررسی کنند.

سوالات متداول

FAQ

لطفا قبل از طرح هرگونه سوال و پرسش ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه نموده، سپس در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب موضوع خود را جهت بررسی با ما مطرح کنید.

بله، از آنجایی که فروشگاه جواهرمال در شهر مشهد مستقر است ، لذا خرید و تحویل سفارش برای مشتریان حاضر در شهر مشهد امکان ‌پذیر می باشد.

سفارش محصولات در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته از طریق سایت امکان پذیر است.

فروشگاه جواهرمال دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین دارای مجوز فروش آنلاین محصولات از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، نماد ساماندهی، جواز کسب و سایر مجوزهای مربوطه که برای مشاهده و استعلام آنها میتوانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که فروشگاه جواهرمال واقع در شهر مشهد با بیش از 50 سال سابقه و اعتبار همواره در دسترس مشتریان و پاسخگوی آنها بوده است.

کلیه محصولات فروشگاه جواهرمال دارای ضمانت اصالت، قیمت و سلامت بوده که در صورت وجود مشکل همکاران ما پاسخگوی آن هستند.

لازم به ذکر است که کلیه سفارشات همراه با فاکتور چاپی معتبر ارائه میگردد. همچنین برای محصولات بالای چهارصد هزار تومان یک کارت شناسایی همراه هر محصول صادر می گردد که در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

کلیه سفارشات به صورت رایگان از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد. سفارش های ثبت شده برای سایر نقاط کشور از لحظه تایید پرداخت حدااکثر تا 24 ساعت بعد صورت می گیرد. بسته به فاصله شهر مقصد از شهر مشهد حدود 48 الی 72 ساعت از زمان ارسال، کالا به دست مشتری میرسد. سفارش های ثبت شده برای شهر مشهد (تا قبل از ظهر) در همان روز ارسال و به دست مشتری خواهد رسید.

در این شرایط ابتدا باید مطمئن شد مبلغ از حساب کسر شده که این موضوع با دریافت تراکنش های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مشخص میشود. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، بین 2-3 ساعت تا نهایتا 24 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده میشود. اما اگر پس از ثبت سفارش و پرداخت، SMS تایید برای شما ارسال نشد یا در اولین فرصت در روز کاری با شما تماس گرفته نشد، میتوان با برقراری تماس با شماره های پشتیبانی جواهرمال موضوع را هماهنگ کرده تا موضوع بررسی گردد.

جواهرمال فعلا هیچ شعبه یا نمایندگی در سایر شهرها ندارد و فروشگاه اصلی آن نیز در شهر مشهد است. جهت همکاری در زمینه های مختلف کاری و یا فروش کلی با قیمت همکاری میتوانید از طریق راه های ارتباطی موضوع را با ما مطرح نمایید.

پس از تکمیل سفارش و تایید بخش مالی جهت ارسال، سفارش در نوبت ارسال قرار خواهد گرفت که در هر مرحله پیامک مربوطه به شماره موبایل مشتری ارسال خواهد شد. همچنین در صورتی که برای خود حساب کاربری ساخته باشید میتوانید با مراجه به صفحه “حساب کاربری” قسمت سفارشات، از وضعیت سفارش خود آگاه شوید.

لازم به ذکر است پس از اینکه سفارشات ارسال میشود، کد رهگیری پستی جهت بررسی از طریق “سامانه رهگیری مرسولات پستی” در اختیار مشتری (از طریق پیامک) قرار خواهد گرفت.