مقالات عمومی

بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت چیست؟

بهترین انگشتر برای رزق و روزی و ثروتمند شدن

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بهترین انگشتر برای رزق و روزی چیست؟ و یا اینکه از شما پرسیده شود بهترین سنگ برای افزایش رزق و روزی و ثروتمند شدن چیست؟ اگر دارید این مقاله را میخوانید پس قطعاً به دنبال جوابی مناسب برای این سوال هستید! پس برای انتخاب بهترین و مناسب ترین سنگ برای انگشتر خود با ما همراه باشید. در ادامه‌ی این نوشته به شما سنگ‌هایی را معرفی خواهیم کرد که این خاصیت برای آنها ذکر شده است.

انگشتر عقیق به عنوان بهترین انگشتر برای رزق و روزی

طبق احادیثی که از معصومین روایت می‌شود، هر سنگی خاصیت ویژه‌ای دارد. همچنین در روایات مذهبی نیز انگشتر حضور موثری دارد، برای مثال انگشتر حضرت سلیمان قدرت ویژه‌ای به وی عطا کرده بود. یکی از خواصی که برای نگین‌های مختلف بیان شده، از بین بردن فقر و آوردن برکت به زندگی است.

بهترین انگشتر برای رزق و روزی

انگشتر عقیق برای گشایش رزق و روزی

اگر در مورد بهترین انگشتر برای رزق و روزی پرس و جو کنید،  انگشتر عقیق به عنوان بهترین سنگ برای رزق و روزی جوابی است که مدام با آن روبرو خواهید شد. در احادیث اسلامی خواص متعددی برای سنگ عقیق ذکر شده، اما یکی از رایج‌ترین آنها رفع فقر و گشایش روزی است. به جرعت میتوان گفت سنگ انگشتر عقیق یمنی یکی از بهترین گزینه ها به عنوان سنگ افزایش رزق و روزی است.

انگشتر فیروزه برای افزایش ثروت

یکی دیگر از سنگ‌هایی که در انگشتر برای ثروتمند شدن می‌توان به کار برد، سنگ فیروزه است. سنگ فیروزه از دیرباز در میان فرهنگ‌های مختلف سنگ مقدسی شمرده می‌شده و در فرهنگ اسلامی نیز احادیث متعددی از امامان و پیامبر در مورد خاصیت‌های این سنگ گران‌بها نقل شده. برای مثال در حدیثی از امام صادق (ع) چنین آمده: «کسی که انگشتر فیروزه در دست کند، فقیر نمی‌شود و بی‌پول نمی‌ماند». در احادیث دیگری توصیه شده که انگشتر نقره با سنگ فیروزه مورد استفاده قرار گیرد و میتوان از آن به عنوان یک انگشتر برای ثروت مند شدن نام برد.

انگشتر فیروزه برای رزق و روزی

انگشتر فیروزه برای افزایش ثروت

اگر چنانچه تصمیم گرفتید از انگشتر فیروزه برای افزایش رزق و روزی و پولدار شدن استفاده نمایید. لازم است نکاتی برای برای مراقبت از این انگشتر در نظر داشته باشید. برای مثال سعی کنید تا حد امکان نگین انگشتر فیروزه‌ نیشابوری با مواد شیمیایی مثل کرم‌های مرطوب کننده یا عطر برخود نکند. علاوه بر این بهتر است هنگام استحمام یا شستشوی دست، انگشتر فیروزه را از انگشت خود خارج نمایید.

انگشتر یاقوت برای دفع فقر

برای سنگ انگشتر یاقوت اصل خواص مختلفی نام برده می‌شود. برای مثال گفته می‌شود که انگشتر یاقوت سرخ خواص آرامش بخش و تسکین دهنده دارد. یکی از ویژگی‌هایی که برای این سنگ خاص و کمیاب ذکر شده، دفع فقر است. امام رضا (ع) در حدیثی در مورد سنگ یاقوت چنین گفته‌اند: «هر که انگشتری یاقوت در دست کند فقیر نشود.»

بهترین انگشتر برای ثروتمند شدن

انگشتر یاقوت برای دفع فقر

اگر مراقبت از سنگ‌های خاص برای شما سخت است، می‌توان گفت یاقوت بهترین سنگ برای رزق و روزی شماست زیرا این سنگ مقاوم و نیاز به مراقبت خاصی ندارد، تنها کافیست که دقت کنید تا سنگ در برخورد با اجسام دیگر دچار خراش نشود.

انگشتر زمرد برای گشایش بخت و رزق و روزی

زمرد نیز یکی دیگر از سنگ‌هایی است که به دلایل مختلف استفاده از آن در زیور آلات توصیه شده است. در روایات اسلامی نیز خواص مختلفی برای سنگ انگشتر زمرد برشمرده شده که از بین آنها می‌توان به گشایش بخت و رزق و روزی اشاره کرد. یکی از احادیثی که مومنان را به استفاده از نگین زمرد در انگشتر برای ثروتمند شدن  توصیه‌ کرده از پیامبر (ص) است: «دست کردن این انگشتر باعث برطرف شدن فقر می‌شود.»

بهترین انگشتر برای ثروت مند شدن

انگشتر زمرد برای گشایش بخت و رزق و روزی

 

انگشتر حدید برای افزایش رزق و روزی

در روایات مختلف به دلایل گوناگون استفاده از حدید توصیه شده. رفع بلا، قدرتمندی و حل شدن مشکلات و گرفتاری‌ها از جمله فواید استفاده از انگشتر حدید و یا همچنین تسبیح حدید است. یکی دیگر از خاصیت‌های مهم سنگ حدید، افزایش رزق و روزی است. حکاکی دعای مخصوص افزایش رزق و روزی (کعسلهون لا اهـ لا الاول بالله لا الاء الا آلاوک یا الله)  در جمعه‌ی اول ماه رمضان بر سنگ حدید نیز باعث خروج فقر از زندگی و افزایش ثروت می‌شود و می‌توان گفت انگشتر حدید با این دعا بهترین انگشتر برای رزق و روزی است.

بهترین انگشتر برای افزایش رزق و روزی

انگشتر حدید برای افزایش رزق و روزی

 

انگشتر شرف الشمس برای چشم زخم و رزق و روزی

یکی دیگر از مواردی که به عنوان بهترین انگشتر برای رزق و روزی معرفی می‌شود، انگشتر شرف الشمس است. سنگ انگشتر شرف الشمس در واقع همان عقیق زرد رنگ است که دعای مخصوصی در روز ۱۹ فروردین بر آن حک می‌شود. این انگشتر نیز به عنوان محافظی در برابر انواع بلاهای مختلف عمل می‌کند و به عنوان یک انگشتر برای ثروتمند شدن توصیه شده است.

انگشتر شرف الشمس بهترین انگشتر برای رزق و روزی

انگشتر شرف الشمس برای چشم زخم و رزق و روزی

 

توصیه‌هایی برای انتخاب و خرید بهترین انگشتر برای رزق و روزی

بعد از آشنایی با انواع سنگ‌هایی که در انگشتر برای ثروتمند شدن به کار می‌روند. لازم است تا در مورد انتخاب بهترین انگشتر برای رزق و روزی تصمیم بگیرید. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب انگشتر مناسب خود برای گشایش روزی و ثروتمند شدن میتوان بر اساس موارد زیر تصمیم گرفت.

 • هزینه:  شاید بتوان گفت قیمت سنگ انگشتر رزق و روزی از تعیین کننده ترین عوامل میباشد تا مطابق بودجه‌ای باشد که برای آن کنار گذاشته‌اید. با مشخص کردن محدوده‌ی بودجه ممکن است تصمیم بگیرید سنگ گرانی مثل یاقوت را کنار بگذارید یا در صورتی که پول کافی دارید تصمیم بگیرید پایه‌ی سنگنی‌تری را انتخاب کنید.
 • مراقبت از انگشتر:  ممکن است با توجه به مراقبت‌هایی که هر سنگ نیاز دارد، تصمیم متفاوتی بگیرید. برای مثال سنگ فیروزه نیاز به توجه بیشتری نسبت به سنگ حدید دارد. حتما پیش از خرید در مورد این نکات پرس و جو کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.
 • سایز انگشتر:  اگر قصد دارید انگشتر را به صورت آنلاین تهیه کنید، حتما راهنمای انتخاب سایز را به دقت بررسی کنید تا انگشتر مناسب انگشت شما باشد.

در این نوشته سعی کردیم بهترین انگشترها برای رزق و روزی و ثروتمند شدن را معرفی کنیم. شما می‌توانید با اطمینان خاطر خرید اینترنتی انگشتر نقره مردانه و یا انگشتر نقره زنانه مورد نظر خود را از فروشگاه آنلاین جواهرمال انجام دهید.

مقالات مرتبط پیشنهادی:
بهترین انگشتر برای چشم زخم چیست؟

4.6 - 27 رأی

5 دیدگاه در “بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت چیست؟

 1. محمد. زنگنه. گفت:

  سلام انگشتر عقیق یمن شرف الشمس دار منظور چیست
  ایا روی نگین دعای شرف االشمس حک میشود
  که من نمیبینم این حک رو
  یا بر روی ان خوانده میشود؟

 2. محمد گفت:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

  1. javahermall گفت:

   سلام، ممنون از نظر لطف شما

 3. هانیه کمالی گفت:

  سلام من از شما انگشتر عقیق یمنی برای همسرم خریدم و از زمانی که داره استفاده میکنه واقعا تاثیرگذار بوده تو بهبود کسب و کارش

  1. javahermall گفت:

   سلام، خداروشکر، موفق و موید باشید

دیدگاهتان را بنویسید